חדשות

בעזרתכם, בקרוב לא יהיו תינוקות וילדים רעבים. פרויקט ארצי

29/01/2022

תינוק רעב, מי יכול לעמוד בפני בכי של תינוק שכל מה שצריך בשביל להרגיע אותו הוא דייסה חמה או מנת גרבר.

אלפי תינוקות רעבים חיים איתנו יחד, כל תינוק שלישי לא מקבל את כל אבות המזון הדרושים לו לגדילתו.

אלפי תינוקות רעבים בישראל

לגרום לו להרגיש הכי בטוח, שיידע כמה אוהבים אותו, תנסו להסביר לו מה זה רעב, מה זה כשפשוט אין, למה אין להורים שלו אוכל לתת לו, בשביל תינוק רעב זה כאב, זה מצוקה, זה חוסר אונים, תינוק לא מבין הוא פשוט רעב!!!

פרויקט הזנה ארצי 

עם אחד – מרכז תמיכה וסיוע מחלק מאות ערכות של אוכל ומזון לתינוקות, כעת אנחנו בעיצומו של מבצע גיוס תרומות רחב וארצי בכדי שנוכל לסייע לעוד ילדים ותינוקות בחבילות מזון מיוחדות הכוללות מוצרי יסוד למשפחה וכן אוכל מיוחד לתינוקות ופעוטות.

 

עם אחד

ארגון עם אחד הוא ארגון שחרט על דגלו את העזרה, התמיכה והסיוע לקהילה. ארגון עם אחד מסייע בכל תחומי החיים – סיוע כלכלי, סיוע רפואי, סיוע פיזי, סיוע נפשי – כל אחד והסיוע שהוא זקוק לו. על מנת לעזור לאותם מאות ואולי אלפי אנשים הזקוקים לסיוע מסוג כלשהו, זקוק הארגון למשאבים. עם אחד בנוי ונשען על תרומות הציבור. בלעדיכם – אנחנו כלום. בואו לעזור לנו להמשיך ולהגשים חלומות של ילדים, להעלות חיוך על הפנים שלהם ושל ההורים שלהם, ולהפוך את החיים שלהם לקצת יותר טובים, קצת יותר שמחים.

 

רוצים גם אתם לסייע בחבילת מזון מיוחדת המכילה מזון לתינוקות ופעוטות רעבים? כנסו כעת לדף התרומות ותרמו עכשיו, בזכותכם נצליח לתת לעוד תינוקות וילדים רעבים להפסיק את הבכי של הרעב!